Транспарентен филм

Ние сме технички Транспарентен филм производителот, снабдувачот, извозникот и фабрика во Vietnam. Ние, исто така, служи како давател на услуги и функција како бизнис партнер за набавка на производи од производителот на углед погоден во купувачи. Ние сме едно место за сите видови на производи. Ние го направи широк спектар на услуги за клиенти, изведувачи задоволување на нивните потреби. Нашиот ангажман минимизира купувачи бизнис ризик кога купуваат преку нас како што ние ги редовна контрола над квалитетот во текот на процесот на производство и да се обезбеди координација со vender за навремена испорака.
Нашите

Транспарентен филм

Производите се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Го поздравуваме нови стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за идна деловни односи и заеднички успех.
  • Транспарентен филм - SU0001B
Транспарентен филм
модел - SU0001B
Рефлексивниот материјал е транспарентен,Така што со печатење на различни бои,Ќе бидат презентирани различни рефлексивни бои.Овој материјал е 50~80 кандела.Доколку имате повеќе прашања,Можете да не контактирате по телефон или веб-страница,Нашиот телефонски број е 886-2-26818851,Или поврзете ја нашата веб-страница(Http://Www.Hauming.Com.Tw).
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
SU0001B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Транспарентен филм производителот и Транспарентен филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
SU09R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Транспарентен филм производителот и Транспарентен филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
SU0002B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Транспарентен филм производителот и Транспарентен филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
MN0101A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Транспарентен филм производителот и Транспарентен филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
SU0001A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings