Еднострана ткаенинска лента

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. што е најголем производител и извозник кои специјализираат во Еднострана ткаенинска лента in Vietnam. Нашата компанија во сопственост на напредни техники, занает и опрема со совршена методи на испитување. Квалитетот е сигурен. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Ние сме гигант снабдувач на

Еднострана ткаенинска лента

. Ние сме во потрага за партнер кој може да работи оние бизнис со нас. Сите нашите цени се многу конкурентни. Ако сте заинтересирани, ве молиме контактирајте не.
  • Еднострана ткаенинска лента - RT:09
Еднострана ткаенинска лента
модел - RT:09
HAUMING е водечка компанија која снабдува рефлективен производ.Рефлексивниот материјал е единствен-Еднострана и има голема еластичност.Тоа’S ширина помеѓу 1~120 см.
Функција на производот:
1.Во согласност со стандардот на ЕУ.
2.Материјал:Полиестер и ТЦ.
3.Рефлексивна еластична лента за широка употреба,И може да се водат за да одговараат на различни материјали.
4.Ширина може да биде назначена според клиент'S барања.
5.Тоа’S најчесто се користат во спортски облека,И облека за велосипедисти,Зашиени на рабовите на облеката.
Уште повеќе прашања,Добредојде на нашата веб-страница:Http://Www.Hauming.Com.Tw/Или контактирајте не.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
RT:09
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еднострана ткаенинска лента производителот и Еднострана ткаенинска лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RT:03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еднострана ткаенинска лента производителот и Еднострана ткаенинска лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RT:01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еднострана ткаенинска лента производителот и Еднострана ткаенинска лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RT:08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еднострана ткаенинска лента производителот и Еднострана ткаенинска лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RP:01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еднострана ткаенинска лента производителот и Еднострана ткаенинска лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RP:04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еднострана ткаенинска лента производителот и Еднострана ткаенинска лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RP:01c
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings