Сребрена рефлективна филм

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е професионална производителот, набавувачот и извозник специјализирана за развој и производство на Сребрена рефлективна филм. Ние се наоѓа во Vietnam, Со удобен превоз пристап. Сите наши производи се поседува добра репутација во истата индустрија со одличен квалитет и прифатлива цена.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Сребрена рефлективна филм

и најдобра услуга. Вашето задоволство е наше задоволство, ние го поздравуваме и да ја цениме вашиот предлог и повратни информации за тоа како можеме да ви служат подобро. Очекувам да има добри деловни односи со тебе наскоро!
  • Сребрена рефлективна филм - SU0001A
Сребрена рефлективна филм
модел - SU0001A
По галванизација,Рефлексивниот материјал станува сребрена боја,Затоа не може да се испечати во други бои,Но рефлексивниот ефект е одличен.Овој материјал е 300~400 кандела.Нашата компанија од нарачки(Прилагодено),Цитати,Бесплатен,Фабричка продукција,Пратка,Повратни информации од клиентите.Hauming компанијата може да ги користи овие онлајн веб-сајтови за контрола на процесот на синџирот на снабдување,И снабдување со кориснички услуги,Непосредна реакција од онлајн сервисот за корисници од Skype,Фејсбук и повеќе социјална мрежа.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
SU0001A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Сребрена рефлективна филм производителот и Сребрена рефлективна филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
SU09R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Сребрена рефлективна филм производителот и Сребрена рефлективна филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
SU0002B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Сребрена рефлективна филм производителот и Сребрена рефлективна филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
SU0001B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Сребрена рефлективна филм производителот и Сребрена рефлективна филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
MN0101A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings