Полиуретанска мастила

Ние сме извозници од Vietnam одлуки Полиуретанска мастила. Со својот огромен трговски знаење и индустриски искуство, компанијата прерасна во скокови и границите во оваа индустрија. Посветени на нашите мотото "Квалитет, квантитет и навремена испорака", ние сме во моментов во можност да го прошириме нашето крилја на сите делови во светот, во трговијата на мало, угостителство и корпоративниот сектор. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Ние си имаме свој фабрика, и да го прифатат OEM цел, професионално производство персонал кој ќе се грижи за вашиот

Полиуретанска мастила

и бидете сигурни дека ќе се постигне највисок квалитет на располагање за овој производ.
  • Полиуретанска мастила - YT:0508
Полиуретанска мастила
модел - YT:0508
Водородната полиуретанска смола е основната суровина на YT-0508.YT-0508 е вода-Базирано мастило за трансфер на ткаенина со висока еластичност,Високо-Перат производи.Има добар лепило помеѓу горниот слој на мастило и долниот слој на топло топи лепило и најчесто е погодно за трансферот на ткаенина за да се зголеми еластичноста и дебелината на производот.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
YT:0508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Полиуретанска мастила производителот и Полиуретанска мастила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HM:1000S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Полиуретанска мастила производителот и Полиуретанска мастила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
MN:1209G
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Полиуретанска мастила производителот и Полиуретанска мастила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YF:001
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Полиуретанска мастила производителот и Полиуретанска мастила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YF:002
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Полиуретанска мастила производителот и Полиуретанска мастила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YG:55C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Полиуретанска мастила производителот и Полиуретанска мастила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YG:65W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Полиуретанска мастила производителот и Полиуретанска мастила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YS:0624S:3C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Полиуретанска мастила производителот и Полиуретанска мастила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YW:0512
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings