ПЕТ филмови

Ние производство, снабдување и извоз ПЕТ филмови кој е произведен со најдобар квалитет на материјалот и се нудат како по клиент спецификации во Vietnam. Нашите производи се прилагоди според специфичните барања на клиенти во различни дебелини, должини и големини. Опремени со high-end објекти и тим од високо квалификувани и искуство професионална Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена.
Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

ПЕТ филмови

производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.
  • ПЕТ филмови - PET:330
ПЕТ филмови
модел - PET:330
Основниот материјал за екранот-Печатење,Дебелината е 75μИли 100μ,И растворувач-Базирано печатарско мастило,Постојат два вида топла и ладна пер.Типот на жешкиот колега е ПЕТ-330.Тоа‘S погоден за вода-Базирано и мрсно мастило.Овој ПЕТ филм, исто така, може да се користи за печатење на CMYK печатење,И на автоматски екран-Машини за печатење,Боите ќе бидат многу светли и заситени.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
PET:330
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
ПЕТ филмови производителот и ПЕТ филмови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PET:1128AK、PET:510
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
ПЕТ филмови производителот и ПЕТ филмови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
H75.H50.H100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
ПЕТ филмови производителот и ПЕТ филмови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
H2:3.TS:FO:16、HTS:FO:23、HTS:FO:50
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings