ПЕТ филм

Ние сме искуство ПЕТ филм производителот, снабдувачот, извозникот, фабрика во Vietnam. Поради подобро да ги задоволи потребите на клиентите, ние ќе го задржи на промовирање на нашите вештини на производите и добра услуга на сите од нив.
Главно ние професионално производство со врвен квалитет

ПЕТ филм

, Дека посветени да обезбедат најдобрите производи и служи за да ви по најповолна цена. Имаме испорачува нашите производи на многу клиенти со добра репутација за неколку години. Па ние сигурно може да се каже дека квалитетот и цената на нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти задоволи.
  • ПЕТ филм - PET:1128AK、PET:510
ПЕТ филм
модел - PET:1128AK、PET:510
Нашиот ПЕТ филм има два вида на топли и ладни врсници,Типот на ладно пир е ПЕТ-510 и ПЕТ-1128AK.Тоа’S погоден за вода-Базирано и мрсно мастило.Овој PET филм, исто така, може да се користи за печатење на CMYK печатење и автоматски екран-Машини за печатење.Нашата компанија од нарачки(Прилагодено),Цитати,Бесплатен,Фабричка продукција,Пратка,Повратни информации од клиентите.Hauming компанијата може да ги користи овие онлајн веб-сајтови за контрола на процесот на синџирот на снабдување,И снабдување со кориснички услуги,Непосредна реакција од онлајн сервисот за корисници од Skype,Фејсбук и повеќе социјална мрежа.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
PET:1128AK、PET:510
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
ПЕТ филм производителот и ПЕТ филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PET:330
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
ПЕТ филм производителот и ПЕТ филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
H75.H50.H100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
ПЕТ филм производителот и ПЕТ филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
H2:3.TS:FO:16、HTS:FO:23、HTS:FO:50
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings