Ink Fixer

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Ink Fixer in Vietnam. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на производи, со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во различни големини и спецификации за да се задоволат различните потреби на клиентите.
Нашата напредна технологија и хард-работи штабови да се обезбеди конкурентност на нашите врвен квалитет

Ink Fixer

Во меѓувреме, задоволството на клиентите е нашата постојана потрага.
  • Ink Fixer - YF:001
Ink Fixer
модел - YF:001
Fixer додадени на мастило за печатење може да ја зголеми еластичноста на мастилото,Спречување на отпечатената етикета.Исто така ја зајакнува врската помеѓу различните слоеви за печатење.YF-001 главно се користи за производство на екран-Печатена етикета на налепница Доколку имате повеќе прашања,Можете да не контактирате по телефон или веб-страница,Нашиот телефонски број е 886-2-26818851,Или поврзете ја нашата веб-страница(Http://Www.Hauming.Com.Tw).
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
YF:001
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Ink Fixer производителот и Ink Fixer снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HM:1000S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Ink Fixer производителот и Ink Fixer снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
MN:1209G
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Ink Fixer производителот и Ink Fixer снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YF:002
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Ink Fixer производителот и Ink Fixer снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YG:55C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Ink Fixer производителот и Ink Fixer снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YG:65W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Ink Fixer производителот и Ink Fixer снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YS:0624S:3C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Ink Fixer производителот и Ink Fixer снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YT:0508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Ink Fixer производителот и Ink Fixer снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YW:0512
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings