Топло лепливи лепила

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на Топло лепливи лепила. И наш фабрика е во Vietnam, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.
Ние производ атрактивни и издржливи

Топло лепливи лепила

за да се исполнат барањата на сите клиенти, нашата компанија ќе се придржуваат кон следниве правила: зелено aheadism, искрен-соработка, со врвен квалитет, hi-tech. Кој ги нашите производи се продаваат добро во целиот свет.
  • Топло лепливи лепила - YG:55C
Топло лепливи лепила
модел - YG:55C
Ова топло лепило лепак едвај мириса,Тоа не мириса при печатење,Што го прави многу повеќе корисни.Се користи во печатење на етикетата за пренос на топлина која се пренесува на облека.Ние правиме многу познати спортски етикети,На пример,Адидас、Tek、Фила、Џако、Нов биланс、Најк、UV100,И, исто така, корпорации со многу производители на облека.Ако имате проблем,Можете да не контактирате,Нашиот телефонски број е 886-2-26818851,Или посетете ја нашата веб-страница(Http://Www.Hauming.Com.Tw).
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
YG:55C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топло лепливи лепила производителот и Топло лепливи лепила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HM:1000S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топло лепливи лепила производителот и Топло лепливи лепила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
MN:1209G
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топло лепливи лепила производителот и Топло лепливи лепила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YF:001
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топло лепливи лепила производителот и Топло лепливи лепила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YF:002
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топло лепливи лепила производителот и Топло лепливи лепила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YG:65W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топло лепливи лепила производителот и Топло лепливи лепила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YS:0624S:3C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топло лепливи лепила производителот и Топло лепливи лепила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YT:0508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топло лепливи лепила производителот и Топло лепливи лепила снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YW:0512
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings