Топол филм

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е посветен на создавање на најдобрите производи за клиентите во целиот свет. Ние производство, снабдување и извоз Топол филм Ние работиме тесно со нашите клиенти во широк спектар на индустрии и за различни апликации потреби. По многу години напори, компанијата добро развиени и направен голем напредок; Во меѓувреме, се соочува со конкуренција на пазарот, ние секогаш се држи до раководството упатство на човековите ориентирана, научни управување и одличен квалитет.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Топол филм

. Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!
  • Топол филм - PU:008wp
Топол филм
модел - PU:008wp
PU-008wp може да се заглави на задната страна на етикетата за трансфер без назад лепак,На пример стадо листови или фолија листови.Дебелината е 80μ.Тоа'S обработени од материјалот на ЈП,
Функции на производот:
1.Добра еластичност,Лесно да се обликува,Отпорен на излив;
2.Температурата на употребата е 150 цм;
Апликации:Се користеше за било каква ткаенина.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
PU:008wp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топол филм производителот и Топол филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PU:004wp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топол филм производителот и Топол филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PU:012wp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Топол филм производителот и Топол филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PU:014wp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings