Фолија лист

Ние сме производителот, снабдувачот, извозник на најдобар квалитет Фолија лист, Фабрика во Vietnam. Нашата компанија-длабочината на изучувањето на производ подобрувања, планирање, воведување на нови технологии, и истакна дека "приоритет услуга", "да се заштитат клиентите", "24-часовен" за целите на кариерата. Преку нашите иновативни инженеринг и зрели искуство, ние имаме способност да се исполнат строги барања, краток рок на испорака, квалитетот и цената на конкуренцијата е жестока. Да биде од корист за двете страни, ние сме најдобриот избор за партнер да ви помогне.
Нашите

Фолија лист

производи се комплексно дизајнирани. Персоналот на компанијата ќе се обиде да обезбеди високо квалитетни услуги на клиентите и гарантира одличен информации за производот, Добредојдовте на новиот и стариот клиент да не посетите. За сите детали, никогаш не ве молиме да се двоумите да контактирате со нас.
  • Фолија лист - H2:3.TS:FO:16、HTS:FO:23、HTS:FO:50
Фолија лист
модел - H2:3.TS:FO:16、HTS:FO:23、HTS:FO:50
Може да се користи со печатење топла-Топи лепак на грб со посакуван дизајн.Дебелината е 16μ,50μЕ нормален стандард.Ова најчесто се користи при печатење на екранот.16μИ 23μМора да се стават на ПЕТ филм за да се користи за печатење на екранот.Доколку имате повеќе прашања,Можете да не контактирате преку официјалниот веб-сајт или фан-клубот,Нашата веб-адреса е http://Www.Hauming.Com.Tw и фан клубот адреса е https://Www.Фејсбук.Com/Hauming.Hm.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
H2:3.TS:FO:16、HTS:FO:23、HTS:FO:50
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Фолија лист производителот и Фолија лист снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PET:330
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Фолија лист производителот и Фолија лист снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PET:1128AK、PET:510
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Фолија лист производителот и Фолија лист снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
H75.H50.H100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings