Етикети за фолии

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. се занимаваат со производство и извоз на квалитетни производи, како Етикети за фолии. Ние нудиме широк спектар на производи кои се достапни во различни големини, дизајни и бои. Понатаму, нашата палета е понуден на пазарот водечки цени. Следниве се делови од нашите модели, ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Ве молиме контактирајте не сега.
Наша цел е да се развие силна, долгорочни односи со нашите клиенти, стратегија која бара од нас да вредност додадете на сите времиња. Ве молиме погледнете ја нашата

Етикети за фолии

и да се најде на соодветни производи да се направи лесно и ефикасно својата работа. Ќе бидете импресионирани од нашиот квалитет и цени.
  • Етикети за фолии - HTL:FOIL
Етикети за фолии - HTL:FOIL Етикети за фолии - HTL:FOIL Етикети за фолии - HTL:FOIL
Етикети за фолии
модел - HTL:FOIL
Етикетата за топлина за пренос на фолии има многу бои и модели,Ние може да обезбеди бојата картичка ако сте заинтересирани.HAUMING е водечка компанија која ги прави фолија топлински трансфер.
Функција на производот:
1.Трансферот на фолија хартија ги истакнува истакнатите зборови или лого,Нејзината светлина-Брза функција ветува издржливост.
2.Елегантно дизајнираниот фолија за хартија е совршен за прилагодување на мажите'Или дами'Облека.
3.Прилагодените дизајни се добредојдени.
Ве молиме да ги споделите со нас ткаенината,Ќе ви предложи добра за вас.
Уште повеќе прашања,Добредојде на нашата веб-страница:Http://Www.Hauming.Com.Tw/Или контактирајте не.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
HTL:FOIL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикети за фолии производителот и Етикети за фолии снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:SP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикети за фолии производителот и Етикети за фолии снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:CMYK
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикети за фолии производителот и Етикети за фолии снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:RF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикети за фолии производителот и Етикети за фолии снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:FL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикети за фолии производителот и Етикети за фолии снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:3D
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings