Пренос на топлина

Ние нудиме редовната Пренос на топлина кои се достапни во различни големини и може да се перат со леснотија. Ние производство на овие производи, со користење врховен и најдобрите квалитетни материјали врз основа на најнова технологија во согласност со стандардите и нормите на квалитет. Овие производи клиенти може да се искористат од нас по пристапни цени.
Ние си имаме свој фабрика, и да го прифатат OEM цел, професионално производство персонал кој ќе се грижи за вашиот

Пренос на топлина

и бидете сигурни дека ќе се постигне највисок квалитет на располагање за овој производ.
  • Пренос на топлина - HTS:FL:10
Пренос на топлина
модел - HTS:FL:10
HTS-FL-10 може да се користи со печатење топла-Топи лепак на грб со посакуван дизајн.Дебелината е 1.0мм.
Функција на производот:
1.Примерок препорачливо;
2.Не-Токсични и асептични;
3.Секогаш користете рециклирани материјали,Еколошки;
4.Конкурентна цена,добар квалитет,Најдобро време за испорака
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
HTS:FL:10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Пренос на топлина производителот и Пренос на топлина снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTS:FL:6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Пренос на топлина производителот и Пренос на топлина снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTS:FL:8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Пренос на топлина производителот и Пренос на топлина снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTS:FL:4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings