Стадо плочи

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е производител и снабдувач за да обезбеди добра услуга за Стадо плочи. Задоволни сме со нашата способност да им понуди на најниски цени и одличен квалитет на нашите Бежичен алат во светот пазари. Ние сме посветени да се постигне најдобар барања за сите видови на производи квалитет. Ние сме апсолутно најдобар избор на Вашиот ценет партнер. Освен тоа, ние, исто така, се обидуваме нашите најдобри да обезбеди најдобри услуги за нашите клиенти за заеднички бизнис ефикасност. Ви благодариме многу за Вашата поддршка во нашите производи цело време, и искрено се надевам за можноста за воспоставување понатаму деловни односи со вас.
Ние сме посветени да ви понуди одличен

Стадо плочи

во комбинација со високо квалитетна услуга и конкурентна цена. Исто така и ние може да произведе според вашите одредени стилови. Искрено добредојде вашите добри фирми прават добра соработка со нас!
  • Стадо плочи - HTS:FL:8
Стадо плочи
модел - HTS:FL:8
HTS-FL-8 може да се користи со печатење топла-Топи лепак на грб со посакуван дизајн.Дебелината е 0.8мм.
Спецификации:
1.Свила и памучни капаци за различни намени;
2.Расположливи отпечатоци достапни;
3.Погоден за многу прилики;
4.Не-Токсичен,Шарени;
5.Големина на листа на барање.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
HTS:FL:8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Стадо плочи производителот и Стадо плочи снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTS:FL:10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Стадо плочи производителот и Стадо плочи снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTS:FL:6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Стадо плочи производителот и Стадо плочи снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTS:FL:4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings