TPU филм

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е еден од најголемите производители на TPU филм in Vietnam. Ние извоз на нашите производи сите на светот, и уживаат во добра репутација за нивниот супер квалитет и најдобра цена. Набавка на нови и квалитетни производи за нашите клиенти е целта на нашата компанија. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние сме професионални производител и извозник на

TPU филм

. Покрај тоа, ние исто така може да се произведуваат производи, како на вашите примероци и цртежи.
  • TPU филм - TPU film
TPU филм
модел - TPU film
Водоотпорен спојување на лента со висок квалитет може да спречи истекување,Тоа’Високо лепило и лесен за употреба.Може да се држи на спој на материјалот за водоотпорна и отпорна на оптоварување на ветерот,Па затоа е погоден за мантил、Водоотпорен јакна и сите видови на фитнес леопарди.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
TPU film
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа