Еластична лента за ткаенини

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е призната како светска класа производителот, набавувачот и давателот на Еластична лента за ткаенини. Како еден од најискусните производители во бизнисот. Ние секогаш снабдуваме нашите клиенти со најниска-неуспех стапка, брзо доведе време, цена-ефективност, и најдобрите по продажбата на услугата. Ние сме биле основани трговски однос со многу земји низ целиот свет, нашата компанија има вработено професионална и расте тим за истражување и развој. на нашата способност на логиката дизајн, OEM / ODM најчесто се добредојдени. Ние сме признати од страна на најдобра услуга за своите клиенти, со добар квалитет, прифатлива цена и брза испорака.
Ние сме добро познати за да биде технологија базирана компанија во индустријата за производство на голем избор на

Еластична лента за ткаенини

, Имаме освоено пофалби од потрошувачите, ако имате било истрага или дополнителни прашања ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
  • Еластична лента за ткаенини - RT:03
Еластична лента за ткаенини
модел - RT:03
RT-03 имаат рефлектирачки материјали од двете страни,Меѓуслојот е црна ткаенина која има голема еластичност,Најчесто се користи во спортска облека,И облека за велосипедисти,Зашиени на рабовите на облеката.Ширината може да варира помеѓу 1~120 см.Доколку имате повеќе прашања,Можете да не контактирате по телефон или веб-страница,Нашиот телефонски број е 886-2-26818851,Или поврзете ја нашата веб-страница(Http://Www.Hauming.Com.Tw).
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
RT:03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еластична лента за ткаенини производителот и Еластична лента за ткаенини снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RT:01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еластична лента за ткаенини производителот и Еластична лента за ткаенини снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RT:09
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еластична лента за ткаенини производителот и Еластична лента за ткаенини снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RT:08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еластична лента за ткаенини производителот и Еластична лента за ткаенини снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RP:01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еластична лента за ткаенини производителот и Еластична лента за ткаенини снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RP:04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Еластична лента за ткаенини производителот и Еластична лента за ткаенини снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RP:01c
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings