Двострани ткаенини лента

Ние сме професионални Двострани ткаенини лента производителот, набавувачот и извозник, со повеќе од години на долгогодишно искуство, во фабриката во Vietnam Ние се фокусира на овој производ може да се изменуваат во согласност со клиент побарувачка. Било која количина е добредојдена. Со агресивна внимание, секогаш можеме да ви понудиме најновите статии на пазарот, со најдобра цена и услуга.
нашите

Двострани ткаенини лента

се широко прифатени од страна на клиентите од целиот свет. Гаранција за нашите клиенти најдобро ниво на услуга нуди можност, точност и квалитет донесе многу пофалби од нашите клиенти и да победи на меѓународните пазари.
  • Двострани ткаенини лента - RT:01
Двострани ткаенини лента
модел - RT:01
RT-01 имаат рефлектирачки материјали од двете страни,Меѓуслојот е бела ткаенина која има голема еластичност,Најчесто се користи за спортска облека,Зашиени на рабовите на облеката.Ширината може да варира помеѓу 1~120 см.Hauming има екран-Печатена ознака за пренос на топлина,Рефлексивна етикета за пренос на топлина,CMYK етикета за пренос на топлина,Етикета за пренос на топлина 3Д,Фолија лист,Рефлектирачки филм од виножито,Сребрен рефлективен филм и така натаму.
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
RT:01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Двострани ткаенини лента производителот и Двострани ткаенини лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RT:03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Двострани ткаенини лента производителот и Двострани ткаенини лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RT:09
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Двострани ткаенини лента производителот и Двострани ткаенини лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RT:08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Двострани ткаенини лента производителот и Двострани ткаенини лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RP:01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Двострани ткаенини лента производителот и Двострани ткаенини лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RP:04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Двострани ткаенини лента производителот и Двострани ткаенини лента снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
RP:01c
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings