Обоен рефлективен филм

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е водечки Vietnam производителот, набавувачот и извозник на Обоен рефлективен филм кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Нашите производи може да се користи за неколку видови на комерцијални и станбени апликации и се достапни во различни форми. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Обоен рефлективен филм

и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
  • Обоен рефлективен филм - SU09R
Обоен рефлективен филм
модел - SU09R
Материјалот на рефлексниот филм од виножитото е транспарентен,Така што со печатење на различни бои,Ќе бидат презентирани различни рефлексивни бои.Подлабоките бои за печатење се,Толку поочигледно ќе бидат ефектите од рефлексија.Тоа најчесто се користи во слободно време носи и чевли.Ако имате проблем,Можете да не контактирате,Нашиот телефонски број е 886-2-26818851,Или посетете ја нашата веб-страница(Http://Www.Hauming.Com.Tw).
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
SU09R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Обоен рефлективен филм производителот и Обоен рефлективен филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
SU0002B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Обоен рефлективен филм производителот и Обоен рефлективен филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
SU0001B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Обоен рефлективен филм производителот и Обоен рефлективен филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
MN0101A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Обоен рефлективен филм производителот и Обоен рефлективен филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
SU0001A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings