Етикета CMYK

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. беше основана за производство, снабдување различни Етикета CMYK. Добро обучени и искусни инженери се посветени на прецизност и работа на оптимизација за да се обезбеди сите производи се доставуваат во висок квалитет по конкурентни цени. Ние сме убедени дека ние сме во состојба да ги задоволат вашите барања строго со краток увод време, стабилен квалитет и, исто така, високо конкурентна цена. Ако има нешто што би сакале да дознаете повеќе за нашите производи, контактирајте не денес!
Ние нудиме повеќе високо ниво

Етикета CMYK

и со полно работно срце услуги. Ние ви овозможи со сигурен производи, доверлив производство способност и богати и моќни тактички knowledge.We имаат искусни инженери и секогаш ви обезбеди висок квалитет на производите со брза испорака.
  • Етикета CMYK - HTL:CMYK
Етикета CMYK - HTL:CMYK Етикета CMYK - HTL:CMYK
Етикета CMYK
модел - HTL:CMYK
HAUMING е водечка компанија која го прави CMYK(Сина,Црвено,Жолта,Црна)Пренос на топлина за облека.Тоа’S погодна за шарени дизајни,И дизајни со фото ефект.Прилагодена графика и текст може да се направи.Овој пренос на топлина може да се пофали со привлечен изглед,Особено за украси за деца’Облека.Уште повеќе прашања,Добредојде на нашата веб-страница:Http://Www.Hauming.Com.Tw/
Ти благодарам!
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
HTL:CMYK
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикета CMYK производителот и Етикета CMYK снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:SP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикета CMYK производителот и Етикета CMYK снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:RF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикета CMYK производителот и Етикета CMYK снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:FL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикета CMYK производителот и Етикета CMYK снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:3D
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Етикета CMYK производителот и Етикета CMYK снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:FOIL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings