Леплив филм

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е посветен на производителот, снабдувачот и извозник на најдобар Леплив филм in Vietnam. Сите производи се во согласност со меѓународните барања за квалитет и се многу ценети во различни бизнис. Ние сме го цениме за да добиете добра соработка со вас и немојте да се двоумите да контактирајте не
Ние може да обезбеди со најдобрите

Леплив филм

и внимателен по-служба. Освен тоа, нашиот квалитет контролори осигура дека само најдобрите и беспрекорна спектар е донесено на пазарот.
  • Леплив филм - PU:012wp
Леплив филм
модел - PU:012wp
PU-012wp може да се заглави на етикетата на преносот без назад лепак,На пример стадо листови или фолија листови.Дебелината е 120μ.Тоа’S погодна за различни производи,Нашите производи серија вклучуваат различни спецификации на водоотпорен stripe влошка одбор,Водоотпорен одбор за вметнати влакна,Бод-Врзан не-Ткаени ткаенини,Спреј-Врзан не-Ткаени ткаенини,Вештачка леа.Подлогата,Внатрешна обвивка,Хемиски лист,Различни не-Ткаени обложени со топла лепење лепило и така натаму.Нашите топло лепило филмови се користат во знак адхезија,Текстилен композитен,Чевли одлуки,И адхезија на бр-Долна облека;Прилепување на покривот на автомобилот,Вагони изолиран под,Акустичен одбор,Декорации на седишта итн;Прилепување на внатрешни декорации,Спортски стока,Звук&Amp;Топлина Изолациски материјали и електронски производи и така натаму
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
PU:012wp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Леплив филм производителот и Леплив филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PU:004wp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Леплив филм производителот и Леплив филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PU:008wp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Леплив филм производителот и Леплив филм снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
PU:014wp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings