Акрилни смоли

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е познат производител, на снабдувачот и извозник на Акрилни смоли, Фабрика во Vietnam. Врз основа на воведување на сите видови на таленти, во духот на постојана иновација и подобрување на квалитетот, со искреност како наш штит за да се исполнат барањата на клиентите, нашата фабрика се контролира квалитетот во процесот на дизајн, производство и испорака, обезбедување добар квалитет на производите за секој клиент. Ние ќе го задржи одличен квалитет, добра репутација постојано. Надеваат дека ќе добијат скапоцени идеи и предлози од домашни и overseas'friends. Дозволете ни да се создаде добар достигнувања во оваа жешка точка и излегувам за убав утре заедно.
имаме за нашите клиенти висок степен на

Акрилни смоли

производи. Pls ги споделите со нас она што ви треба, ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволи вашето барање, да ви помогне да се движи понатаму во вашиот пат кон успехот. Ние веруваме дека единствен начин да се разликува од конкуренцијата преку услугата.
  • Акрилни смоли - YS:0624S:3C
Акрилни смоли
модел - YS:0624S:3C
Акрилната смола е основно тело на YS-0624S-3C.Акрилната смола е направена од акрилни и мета акрилни киселини и нивни естри,Како и други.Во прилог на одлични анти-Сублимација на YS-0624S-3C,Има повеќе функции кои вклучуваат транспарентен,Отпорност на светлина и анти-Стареење карактеристики,Исто така има добра задршка на бои,Отпорност на вода и хемиска отпорност
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
YS:0624S:3C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Акрилни смоли производителот и Акрилни смоли снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HM:1000S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Акрилни смоли производителот и Акрилни смоли снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
MN:1209G
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Акрилни смоли производителот и Акрилни смоли снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YF:001
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Акрилни смоли производителот и Акрилни смоли снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YF:002
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Акрилни смоли производителот и Акрилни смоли снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YG:55C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Акрилни смоли производителот и Акрилни смоли снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YG:65W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Акрилни смоли производителот и Акрилни смоли снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YT:0508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
Акрилни смоли производителот и Акрилни смоли снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
YW:0512
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings