3D етикета

Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd. е еден од познати имиња кои се вклучени во Vietnam производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на 3D етикета. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашите клиенти може да се искористат од нас овие производи со висок квалитет по пристапни цени.
Ние обезбеди голем број на

3D етикета

. Овие производи се, вклучувајќи и многу карактеристики, како што се висок квалитет, брза испорака, конкурентни цени, еколошки производи и разновидна. Ние ги следиме етички бизнис политики за да се обезбеди крајната задоволство на клиентите на нашите клиенти.
  • 3D етикета - HTL:3D
3D етикета - HTL:3D 3D етикета - HTL:3D 3D етикета - HTL:3D
3D етикета
модел - HTL:3D
HAUMING е водечка компанија која прави 3D трансфер на топлина за ткаенини.
Можеме да го прилагодиме печатениот висок квалитет на 3D пренос на топлина.Прилагодена графика и текст може да се направи.Време на производство е 14-20 дена.
Спецификации на производот:
1.Печатени:Печатете многу слоеви за да добиете 3D ефект.
2.Мувла:Ние правиме мувла од посакуваната форма за намалување на 3D материјалот.
3.Дебелина:Може да варира помеѓу 0.3~0.5мм.
4.Постои различна дебелина за избор.
5.Има добра отпорност на миење и не-Пукање.
Уште повеќе прашања,Добредојдовте на нашата веб:Http://Www.Hauming.Com.Tw/
Ти благодарам
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
HTL:3D
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
3D етикета производителот и 3D етикета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:SP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
3D етикета производителот и 3D етикета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:CMYK
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
3D етикета производителот и 3D етикета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:RF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
3D етикета производителот и 3D етикета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:FL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Hauming Enterprise Import & Export Co. Ltd.
3D етикета производителот и 3D етикета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во heattransferpaper.co
HTL:FOIL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings